РОБОТИ НАШИХ КУРСАНТІВ

Наші курсанти - наша гордість!
З цього року починаємо презентувати найкращі роботи педагогів, які вони підготували  на курсах для ширшого розкриття свого досвіду, напрацювань. Окрім фахової змістовності, роботи несуть позививний емоційний настрій та наснагу!

І група 2022 року- вчителі початкових класів

Презентація "Використання елементів артрерапії у роботі з дітьми з особливими потребами" (авт. Акімочкіна Катерина Олександрівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа - інтернат «Оберіг» Запорізької обласної ради)


Презентація "Використання методу глобального читання у навчанні дітей з порушеннями слуху" (авт. Третяк Олена Олександрівна, вчитель початкових класів комунального закладу Запорізька спеціальна загальноосвітня школа - інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради)


Презентація "Корекція агресивних проявів у поведінці молодших школярів із затримкою психічного розвитку" (авт. Підіпригора Олена Євгеніївна, вчитель початкових класів комунального закладу "Василівська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат" Запорізької обласної ради)

Створення ігор, тренажерів для організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, і не тільки, власними руками. Перші спроби та "зі знанням справи"...
Зроблено в Padlet

Немає коментарів:

Дописати коментар